ELEKTRYK

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ubezpieczenie zdrowotne zapewniające bezpłatną i wysokiej jakości opiekę medyczną oraz ubezpieczenie emerytalno-rentowe,
  • dobre warunki pracy,
  • zakwaterowanie o podwyższonym standardzie opłacane przez pracodawcę,
  • możliwość wypracowywania nadgodzin,
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski samochodem służbowym,
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
  • pomoc w organizacji wyjazdu oraz w dopełnieniu wszystkich formalności,
  • ubranie robocze,
  • podstawowe narzędzia konieczne do wykonywania pracy

CZEGO OCZEKUJEMY

  • wykształcenia zawodowego
  • znajomości języka niemieckiego pozwalającej na komunikację w miejscu pracy,
  • prawa jazdy kat. B,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • sumienności i samodzielności podczas wykonywania prac,
  • punktualności,
  • dyspozycyjności

OBOWIĄZKI

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach publicznych lub mieszkalnych na
    podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do
    prawidłowego wykonania zlecenia,
  • prowadzenie tras kablowych (w tym również prac naprawczych i konserwacyjnych
    okablowania), wymiana puszek, oświetlenia, podłączanie kabli,
  • wykonywanie drobnych pomiarów oraz bieżącej oceny stanu technicznego instalacji
    elektrycznych.

CV prosimy przesyłać na adres: info@bkg-elektro.gmbh